Geoblog.pl    waldekholub    Podróże    2012 Afryka    Chobe Safari Lodge

Chobe Safari Lodge

Botswana
Botswana, Kasane

Wstaliśmy o 5 rano , kawa, herbata i ruszamy , czekają na nas na naszym parkingu mimo że Chore Marina Lodge ( ta w której wszysko kupiliśmy) oddalona jest ponad km od naszej jedziemy pogoda wspaniała do bramy parku mamy 4 km szczęście nam sprzyja – co prawda słoni jak na lekarstwo ale lwy, i lampart pokazały się w całej okazałości

Po południu płyniemy łodzią po rzece Chore znowu do parku wszystkie hipopotamy wyszły na żer , pełno ptactwa wspaniałe, okazało się też że wieczorne wyprawy są wyposażone w przekąskę a ponieważ oprócz nas była tylko jak się później okazało Rosjanka to najedliśmy się do oporu., szkoda tylko że na koniec zmokliśmy

Tak nam się to wszystko spodobało że postanowiliśmy zostać jeszcze jeden dzień i wykupić te same wycieczki tylko odwrotne pory rzeka rano , safari wieczór- strzał w dziesiątkę na rzece wylegujące się krokodyle i kąpiące się hipo a w parku taplające się słonie, bawoły ,żyrafy, setki wylegujących się antylop,

Teraz siedzimy na tarasie 10 m nad rzeką , ciemno i tylko chrumkania hipopotamów

Multimedia (1)
  • rozmiar: 0,00 B  |  dodano

HJL
HJL - 2012-01-20 21:39
Gratulacje za lamparta!!! Piękny. Piękne też baobaby i słonie. Pozdrowionka.

BoRa
BoRa - 2012-01-21 15:26
Bardzo dziękuję za zdjęcia z kamperka.

Kasiek,Czarek,Kubuś
Kasiek,Czarek,Kubuś - 2012-01-22 14:21
Piękne zdjęcia zwierzaków-naprawdę i ujęcia i jakość!
Lampart,słonie i hipa świetne,najlepsze zdjęcie to auta i guźce razem koło siebie zaparkowane-obśmialiśmy się!
Coś pięknego...To chyba wasza najbardziej udana wyprawa do Afryki.Pozdrawiamy i życzenia od wnuczka raz jeszcze!

p :)
p :) - 2012-01-22 19:04
A podpisać zdjątka czasami można, please!
Co to za chatynki były pod strzechą, kibelki czy restaurant, bo nie wiem?
Które z was robaczki ma oko na te oryginalne drzewa i drzewka? Gratulacje!
A pietrucha gdzieś tam jaka rośnie?
Aaaa, lamparcie foto genialne! Ściskam!

Grażyna i Zbyszek
Grażyna i Zbyszek - 2012-01-22 23:25
Po pierwsze najserdeczniejsze życzenia z okazji dnia babci i dziadka,chociaż jak na was patrzę na tle tej cudownej afrykańskiej przyrody to nie wyglądacie ani na babcię ani na dziadka.Zdjęcia super!Pozdrawiamy i czekamy na was i wasze opowieści!

mirka66 - 2012-01-26 20:08
Piekne miejsce.Super zdjecia.

waldekholub
Dorota i Waldek
zwiedzili 21.5% świata (43 państwa)
Zasoby: 515 wpisów515 37 komentarzy37 1573 zdjęcia1573 7 plików multimedialnych7

14.01.2012 - 29.01.2012

28.07.2011 - 17.08.2011