Geoblog.pl    waldekholub    Podróże    2012 Afryka    wodospady

wodospady

Zimbabwe
Zimbabwe, Victoria Falls

Rano zdecydowanie lepsza pogoda postanawiamy się spakować i już samochodem podjechać jeszcze raz w innych warunkach zobaczyć wodospady a potem pójść na słynny most zawieszony 165 m na rzeką ZambeziŚwieci piękne słońce to po co mi kurtka, Dorotka była bardziej przewidująca i wzięła po powrocie nie miałem suchego miejsca i całe szczęście że mój aparat jest wodoodporny ale było wartoPotem idziemy na most oczywiście granica i każą nam wypisywać jakieś karteczki, ja mówię że chcę tylko skoczyć , z powrotem znowu karteczki , ale było super nawet wypiliśmy kawę po stronie Zambi i kupiliśmy pamiątkę od człowieka z Zambi.Wracamy do Botswany ale dlaczego przez inne przejście (Pandamatenga) tego dokładnie nikt nie wie. Po zjechaniu z głównej drogi do granicy tylko 60 km po drodze państwowej, jest 12 granicę zamykają 0 16 to i koniem by zdążyłOkazało się że droga taka że drogi w zasadzie nie ma jechałem średnio20 na godzinę 4x4 było w normalnym użyciu a raz nawet 4x4 L (exstemalne warunki) na granicę dotarliśmy po 15 a po wpisach było widać że nikt tam nie był od 6 dni, na szczęście od granicy w Botswanie już normalna asfaltowa droga –wieczorem docieramy do Nata Lodge –basen kolacja …

HJL
HJL - 2012-01-24 11:20
Urokliwe zdjęcia z wodospadów. Łezka się w oku kręci. Pozdrawiamy już z zimowego Kijowa.

p :)
p :) - 2012-01-26 09:39
Pięknie pięknie pięknie!!!!
Strrrasznie zazrrrraszczam! Ściskam. :)

mirka66 - 2012-01-26 20:10
Miejsce cud.Tez tam chce.

mirka66 - 2012-01-30 13:44
Ja tez wraz z rodzinka podrozuje w taki sposob.W tym roku jedziemy naszym autkiem z namiotem na dachu do Maroka.Pozdrawiam.:)))

waldekholub
Dorota i Waldek
zwiedzili 21.5% świata (43 państwa)
Zasoby: 515 wpisów515 37 komentarzy37 1573 zdjęcia1573 7 plików multimedialnych7

14.01.2012 - 29.01.2012

28.07.2011 - 17.08.2011